| Izzza89 a întrebat:

Hey,are cineva idee cum as putea downloada un gif? De exemplu am downloadat de pe we heart it si alte site-uri dar imi apare doar o imagine si nu si giful in sine.Am windows 8, incerc sa fac un fel de film folosind gifuri in caz ca va intrebati.
Dau funda. happy :*

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca esti sigur ca ce-ai descarcat este o imagine animata, descarca asta si deschide-o cu el:

http://www.softpedia.com/......ewer.shtml
pentru ca sunt si imagini gif statice.

| AdrenalinTm a răspuns:

Photoshop windows nu citeste imaginile gif iti trebuie alte programe

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Dupa ce le dawlodezi mutale in google crome sa vezi ca merg

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cum a spus si colegul de mai sus Photoshop windows nu vede gif mutale in Google Chrome si va merge