| AndreeaRog13 a întrebat:

Hey, buna as vrea sa va intreb ceva sper sa stie macar cineva, deci intai as vrea sa va povestesc ceva si dupa aceea o sa va pun intrebarea, de acord?
Aveam o pagina si eram manager impreuna cu o fata si am mai bagat inca 2 content creator si dupa un timp una dintre fete a spus ca a adus like-uri multe ( true) si mi-a spus sa am incredere in ea ca nu fura pagina si am bagat-o apoi cand am intrat pe pagina am vazut ca nu mai sunt admina la fel si cealata fata manager.
Intrebarea mea este cum sa-mi recuperez pagina daca am si vb cu aceea fata sa ma bage inapoi si nu a vrut?

Răspuns Câştigător
| navigator10 a răspuns:

Nu se poate.