| HannyKera a întrebat:

Hey buna! Cine stie programe simple de folosit, pentru editat filmulete? Adica, sa fac un filmulet cu poze + muzica.etc...si.daca aveti site sigur fara virus :d ...sa mi. l dati si mie va rog, multumesc!
Si nu stiu daca exista, site-uri online pentru asa ceva stiti voi?

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Buna.
Movie maker e cea mai buna varianta la capitolul filculete cu poze si muzica.Se afla in calculator, la programe.
O seara cat mai reusita si succese!

3 răspunsuri:
| noname_1435 a răspuns:

Sony vegas pro este cel mai bun din domeniu...incearca-l si o s-a te convingi... funda?

| Mustache a răspuns:

Windos movi maker e usor de folosit si il ai deja in calculatortongue

| HannyKera explică:

Pai mda si eu il aveam dar imi tot iese...adica pun pozele si imi iesestraight face de oriunde il descarc...