| SmyleForMe a întrebat:

Hey! cum i-mi pot schimba numele dela id de mess si sa le apara la toti din lista dar sa nu le apara ca le-am trimis eu cerere de aia si numai daca vrea ei da acc ca si o fata a facut tot la fel si la schimbat dar mie nu mi-a aparut sa dau acc dau funda mrs pa :*

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Nu poti, fara sa le apara cerere e imposibil.Intreab-o pe fata ai cum a facut daca a mers.

| DeutssDee a răspuns:

Pai trebuie sa ai id`ul tau in lista`! Tii click pe el dar nu apesi si dai la nume contact si acolo iti apare scrii ce nume vrei tu si apoi dai save and close`! Funda`!?puppy dog eyes

| DarkShadow26 a răspuns:

Si eu vreau sa ştiu!