| Ciocolatăăă a întrebat:

Hey! :d Am nevoie de ajutorul vostru! happy La profilul meu pe fb, am selectat la poze sa-mi poata vedea doar prietenii. Dar daca ma duc pe profilul meu, dau "view as..." si selectez "public", observ ca ceilalti imi pot vedea albumele cu poze, tot, desi nu imi sunt prieteni. Si eu am selectat sa fie doar pentru prieteni. Eu nu vreau sa-mi poate vedea oricine pozele. Ma poate ajuta cineva cu niste setari, sa ma indrumeze? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaRa a răspuns:

Intra la Setari de confidentialitate, la Ajustati confidentialitatea implicită selecteaza 'prieteni'. Ar trebui sa mearga. Ca sa fi sigura pune totusi pe cineva care nu iti e prieten sa se uite pe pagina ta si sa-ti spuna daca pozele sunt publice sau nu.

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Normal că dacă mergi la profilul tău poţi vedea toate pozele, pentru că eşti TU! Intră de pe un alt cont care nu ţi-e la prieteni şi atunci vezi dacă se văd sau nu... Sau dă fb-ul pe mesaj, că intru eu şi-ţi spun câte poze sau câte albume se văd...