| Andreiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hey! De cateva zile nu mai merge conexiunea dintre telecomanda si smart TV (Philips 40PFH6510/88) decat periodic si nu stiu ce sa mai fac. L-am lasat scos din priza fara folos, l-am resetat si reinstalat, am schimbat bateriile telecomenzii dar fara niciun folos. Dupa ce l-am scos din priza, led-ul rosu dintre rama televizorului si logo licarea slab, iar azi dupa ce am resetat televizorul telecomanda a mers cateva ore bune. Dau FUNDA cui ma ajuta!

1 răspuns:
| Levington a răspuns:

Telecomanda este de vina! Icearca sa o desfaci si sa stergi placa de baza cu alcool!