| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, De ce in majoritatea filmelor cand personajele vor sa suna la poliție spun ca nu au semnal? La noi in România poți suna la poliție, apeluri de urgentă si fără semnal, In SUA nu e la fel?

Răspuns Câştigător
| vreaumult a răspuns:

Este film, In orice continent si in orice tara poti suna la politie fara semnal, Acele filme sunt fictive adica ireale, nu au semnal ca sa se descurce singuri sa faca filmul mai interesant!

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Mda,nu poti suna daca nu ai semnal, in schimb poti suna fara cartela...

| johnnny123 a răspuns:

Confunzi "a nu avea semnal" cu "a nu avea credit".

Fara credit poti suna la urgenta, fara semnal nu poti suna nicaieri.

Daca nu ai semnal, telefonul nu poate transmite si nu poate receptiona nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru johnnny123):

Funda.

| Baby04 a răspuns:

Normal ca poti suna! Dar totusi este un film, trebuie sa tina in suspan vizionatorii:*