| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, De ce nu merge pe IPhone 5s filmele si serialele cu Safari pe site ul SUPERWEB nu pornește deloc Si pe Vplay serialul rulează dar fără subtitrare?
Funda!

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna, din cate stiu eu vplay nu are aplicatie pentru android, deci, de aceea iti apare subtitrarea, am incercat si in urma cu ceva timp vplay si nu mergea subtitrarea, dar am dat refresh pana a aparut, mai greu cei drept, dar a aparut ( era laptopul la reparat 1 sapt si aveam doar tableta, dar pana la urma ma enervam sa dau refresh mereu, si daca dadeam mare, disparea subtitrarea, asa ca m-am dus la tv), iar de superweb, nu stiu ce sa spun.