| anonim_4396 a întrebat:

Hey, lumeee! Am un Samsung galaxy s advance care are doar 768 mb de ram si eu am facut prostia sa-i pun adroid 4 si acum merge ca dracu'. Pot sa-l trec pe 2.3 inapoi? Va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| raducu1205 a răspuns:

Nu cred ca poti, eventual daca il resetezi din setari la setarile din fabrica. Dar ai grija ca iti va sterge tot ce ai pe telefon ( contactele, muzica, poze, videoclipuri, etc.). Funda?

| Clara_Davel_1993 a răspuns:

Poți,eu am făcut-o de două ori, de fapt nu eu, un prieten, nu stiu mai mult, dar poți să o "resetezi"