| delia1994ciobanu a întrebat:

Hey, ma poate ajuta cineva? am o problema cu o imprimanta, Epson Stylus DX4400, la care i-am cumparat http://www.printpro.ro/24-cartuse-imprimanta-epson-compa tib…, si nu mi le citeste, stie cineva de ce? imi arata ca nu am cerneala, iar cartusele sunt noi...

Răspuns Câştigător
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Dtot nu merge si iti da aceeasi eroare de cartus gol dai ignore si dai prin in continuare.
Asa fac eu la imprimanta mea de 3 ani incoace si nu are nici-o problema

5 răspunsuri:
| Durbaca_Alex_1998 a răspuns:

Incerca sa cureti imprimanta in locurile unde pary\tile alea aurite de la cartus intra in imprimanta

| delia1994ciobanu explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Adica te referi la cip?

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru delia1994ciobanu):

Nu partea aia din imprimanta unde intra cipul de la cartus.

| delia1994ciobanu explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Am sa sterg si aia acum

| delia1994ciobanu explică (pentru Durbaca_Alex_1998):

Alex, nu era problema acolo, dar fiind singurul care ai "sarit" sa mi oferi ajutorul, apreciez si ti acord funda :*

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru delia1994ciobanu):

Dtot nu merge si iti da aceeasi eroare de cartus gol dai ignore si dai prin in continuare.
Asa fac eu la imprimanta mea de 3 ani incoace si nu are nici-o problema