| anonim_4396 a întrebat:

Hey sad... Ma poate ajuta si pe mine cineva?puppy dog eyes Am "yahoo messenger 8" si nu mai merge sa intru pe mess. Cand intru, imi iese din acea casuta si trebuie sa intru din nou (si iar face asa...) Imi spune si mie cineva ceva ce pot face? (Apropo, nu merge sa downloadez alt yahoo deoarece am virusi si cand downloadez isi da restart angry crying ) FUNDA'!

Răspuns Câştigător
| Codrutzz a răspuns:

Incearca sa instalezi un antivirus bun gen kaspersky or norton e moca pe 60zile licenta cauta pe google si incearca atunci daca nu reinstaleaza windosul ori formateaza hardul happy

1 răspuns:
| perryornitorinca a răspuns:

Incearca prima data sa iti devirusezi pc-ul si dupa aia dezinstaleaza yahool si instaleaza yahoo 10...bafta (funda?)