| ElFenomen a întrebat:

Hey... mi-am reinstalat windowsu' acum cateva zile si am incercat de infinite ori sa instalez un driver audio...care poate fii problema?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Poate că nu îi mai bun instaler-ul. încearcă să descarci driverul de pe site-ul producătorului plăcii de sunet(trebuie să ştii producătorul şi tipul plăcii audio.Pentru asta poţi folosi Everest home, ca este gratis; Ultimate-ul este cu licenţă) şi dacă nici aşa nu merge atunci înseamnă că e ceva de Hardware.Succese

1 răspuns:
| Albinuțăă a răspuns:

Ncerca sa cureti negreala, praful cu o periuta Nu stiu daca o sa mearga dar incerca :d E posibil ca placa sa fie stricata sau calculatorul nu o mai recunoaste!