| StaiCaTrag a întrebat:

Hey mi-am reinstalat windowsul, iar acum cand il deschid imi apare ecranu negru si scrie cu alb, ma pune sa aleg windowsul adica windows xp professional si el insusi big grin deic e tot una ca ala l-am avut si inainte, il aleg si dupa aceea merge bine nu are nici o problema, si scrie acolo ceva, sa apas f8 sa nu mai apara alea, daca imi puteti spune voi cum sa fac sa nu mai apara aia dau funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| bogdyi a răspuns:

Tu cand ai reinstalat windows-ul nu ai formatat partitia cu fostul windows si ele sunt amandoua instalate, reinstaleaza windows-ul din nou dar formateaza partitiile cu windows pe ele. Bafta

1 răspuns:
| robytoby a răspuns:

Ai reinstalat peste varianta veche, sau ai formatat?