| alinutz120 a întrebat:

Hey! Poate sa ma acuze cineva pentru cuvinte vulgare cunoscandu-ma doar pe facebook? In realitate nu ma cunoaste, iar si pe facebook nu suntem prieteni si nu am fost veci.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu pățești nimic. Nu are cum să demonstreze că tu l-ai jignit. Spui că altcineva a intrat pe contul tău și a jignit respectiva persoană.

| K0sti a răspuns:

Atat timp cat esti pe Facebook, identitatea ta este publica! Daca chiar se doreste, te poate acuza!