| melygym a întrebat:

Hey salut! mi-a aparut BSoD "ecranul albastru" si mi-a dat chestia asta care cred ca ma ajuta, dar nu stiu cum sa o folosesc netbt.sys (m-am uitat pe net dupa ea )! spuneti-mi cum sa rezolv problema va rog! dau funda!

2 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Http://www.file.net/process/netbt.sys.html,nu iti trece mai departe?! adica nu iti intra in windows?

| raidxp a răspuns:

happy prostii..sistemul tau e gata sau chiar hardul daca vrei posteaza aici ceea ce iti scrie acolo