| Rigbby a întrebat:

Hey salutare, am si eu o problema, in urma cu ceva timp mi-am facut un cont pe youtube, numele de utilizator era gabrielgabby17, dar de ceva timp imi tot da numele real de la contul google, iar videoclipurile incarcate pe youtube arata ca sunt postate cu numele real, as vrea sa-mi creez un cont nou, ceva de genul
xXYourBiggestNightmareXx dar nu merge, ma pune sa-mi fac cont cu numele real, ma puteti ajuta? iar data viitoare cand voi posta un video sa arate numele de utilizator, nu cel real.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Regulile Google! Iti convine bine, nu, iarasi bine!