| ThinkPinkBb a întrebat:

Hey! Stiti cumva daca se poate transforma un filmulet facut de mine in anime...adica sa folosesc un program si sa-l transform, sa se vada ca in desenelaughingimi trebuie pentru un concurs. Please help me... e destul de urgent!:* fundita cui ma ajutahappy

2 răspunsuri:
| SomeBody12425356 a răspuns:

Normal ca nu se poate...ca sa faci un anime ai nevoie de o gramada de rabdare...nu pot face toti incepatorii un Anime.

| TheEvilCat a răspuns:

Nu,nu se poate, poti face video-uri cu poze...sau gif-uri[dar trebuie sa editezi/desenezi fiecare pozaoh go on]si sa le pui cap la cap sau cum am zis,sa pui pozele una dupa alta si sa faci un videobig grin
In rest, ce ai zis tu, se poate face doar cu poze, de distractie, nu cred ca exista un asemenea programrolling on the floor