| IoNuTzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Hey TPU! Acum 2 luni mi-am refacut sistemul complet. Si de cand l-am facut, in gaming, dupa un timp care variaza jocul face un freeze imens, sunetul incepe sa se repete, si apoi ecranul mi se stinge(no signal) si mi se reaprinde dar in desktop cu jocul in bara si nu mi se mai vede cursorul iar sunetul inca repetandu-se. Uneori, nu tot timpul, cand intru in programul placii video, Asus GPU Tweak, calculatorul are un freeze imens, in casti mi se aude un barait oribil, si apoi calculatorul mi se stinge si mi se reaprinde! Are careva vreo idee despre ce este vorba?

1 răspuns:
| Just4Joker075 a răspuns:

Dai o pauza si apoi il repornesti si vezi daca merge, baftawinking