| diannna38 a întrebat:

acum 2 zile mi-am instalat Windows 7, dara am o problema am pierdut driverul de la placa video si nu il mai gasesc deloc pleca video este una slaba de 128 mb pana imi iau alta in iarna de 2 gb dar pana atunci vreau sa imi mearga jocurile (sunt baiat, sunt pe contul lu soramea ) si sa nu ma plictisesc vara asta care vine placa video se numeste Intel(R) 82915G/GV/910GL Express Chipset Family si daca puteti sa imi dati un link cu driverul bun de la ea sa il pot descarca si instala. Daca puteti imi puteti spune prin niste pasi cum pot instala driverul. Cine ma ajuta dau funda.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Lasa jocurile si invata sa instalezi un driver!

| Daniel_Daniel_1997_lDev a răspuns:

Www.3dpchip.com foloseste acest program. Il instalezi si dupa dai la video card, te va duce direct la linkul de descarcare al placii video.