| Mocanu_Viorel_1983 a întrebat:

am i problema cu pc. cand il pornesc si ajunge la img aia cu care scrie acolo jos windows dupa apare un punct dupa ma da inapoi unde ca si cum l-as fi pornit din nou

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cand Windows-ul nu se incarca si isi da tot timpul restart, e posibil sa fie vorba de o eroare in sistemul de operare: un fisier lipsa, corupt sau virusat, care nu mai permite lansarea optima a Windows-ului. Se recomanda reinstalarea sistemului de operare. Daca ai langa tine persoane cunoscatoare in domeniu, ar putea incerca sa rezolve problema si altfel, dar e nevoie de cunostinte IT si de documentare.

2 răspunsuri:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Pai iti da Blue Screen.
Verifica memoriile Ram daca sunt bine fixate, sau daca ai adaugat o placa ceva nou, video, sunet, lan- da -o afara. Mergi in Bios si pune setarile pe default. Daca nu te ajuta nimic- reinstal-windows.

| Mihai0015 a răspuns:

Nu intelege nimeni ce ai scris...