| Michaela89 a întrebat:

Am încercat sa deschid niște fișiere BIN, dintr-un joc, cu Adobe, prostii d-astea. Bineînțeles, nu merg. Acum se deschid doar cu asta straight face Cum pot face sa fie iar acceptate de Daemon Tools?

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Bin este un format pentru instalare in general, pentru ce vrei tu sa deschizi asa ceva? mi se pare ca te complici degeaba, ca sa fie deschise corect binul are nevoie de cue.
altfel slabe sanse.

| Petre_Florinel_1995 a răspuns:

Dai click dreapta pe fisier apoi dai open with si iti alegi acolo cu ce vrei sa il deschizi!