| cristisubiak a întrebat:

am nevoie de ajutor. am câteva video-uri, și vreau să le compilez într-unul singur, cu scurte imagini cu texte între ele. și aș vrea să cresc puțin luminozitatea la filmulețe happy ce program îmi recomandați? big grin (dacă se poate, unul mai simplist) dau fundă!

Răspuns Câştigător
| vladv26 a răspuns:

Video editor. video show

2 răspunsuri:
| ChrystianSandu a răspuns:

Încearcă de la Sony, Vegas Studio (destul de profesionale).

| AnarchyUK a răspuns:

Îți recomand Windows Live Movie Maker. Orice începător îl poate folosi, e la îndemână și îți poate rezolva majoritatea problemelor enumerate de tine.
Desigur, pot fi și altele, însă acesta vine de obicei la pachet cu windows-ul, deci e chiar posibil să-l deții.