| Pisicutza1418 a întrebat:

am o mare problema! Dau funda raspunsului care ma ajuta in cel mai scurt timp. Am un telefon Allview A5 Smiley si dimineata am descarcat niste screenshot-uri de la o prietena confidentiale. Si mi s-au salvat in albumul My Favorits. Acolo am si toate melodiile descarcate. Acum, desi am sters pozele cu conversatiile, tot imi apar ca si poza cand ascult o melodie din My Favorits. Ce sa fac ca sa numai apara? Nu trebuie sa le vada nimeni. Am incercat si sa sterg o melodie, iar cand descarc alta tot aceleasi imagini apar. URGENT!

Răspuns Câştigător
| adreyashu a răspuns:

Stai a gasit
trebuie sa-l conectezi la pc si sa faci ce zice aici: http://www.winhelponline.com/blog/remove-mp3-album-art-embed-images/

8 răspunsuri:
| bonico a răspuns:

Intrebarea ta contine si raspunsul la ea.
Ai spus "dimineata am descarcat niste screenshot-uri" - deci mergi in descarcari (downloads) si le dai jos de acolo sau le muti pe card si ai scapat de problema. Funda happy

| Pisicutza1418 explică (pentru bonico):

Le-am sters si din downloads si tot nu-mi dispar.

| adreyashu a răspuns:

Trebuie sa il conectezi cu cablul la pc si sa te uiti prin folderele data,DICM,Lost.dir,Temp, media, bluethoot, recycler sau daca mai ai alte foldere de genu.
Ma rog, daca vezi pozele in vreunul din aceste foldere sterge-o
In cel mai rau caz daca nu gasesti poza in folderele astea ar trebui sa-ti resetezi telefonul

| Pisicutza1418 explică (pentru adreyashu):

Am cautat peste tot si nu am gasit...
Chiar nu exista alta cale decat sa resetez telefonul?

| adreyashu a răspuns (pentru Pisicutza1418):

Pai daca te ajuta cu ceva pe pc se numeste album art
daca ai ceva setari de genu poate o sa mearga

| adreyashu a răspuns (pentru Pisicutza1418):

Na merge?

| Pisicutza1418 explică (pentru adreyashu):

E ok, am rezolvat pana la urma. Merci oricum, ai funda de la mine pentru implicare.

| adreyashu a răspuns (pentru Pisicutza1418):

Ma bucur ca ai rezolvatwinking

| adreyashu a răspuns (pentru Pisicutza1418):

Stai a gasit
trebuie sa-l conectezi la pc si sa faci ce zice aici: http://www.winhelponline.com/blog/remove-mp3-album-art-embed-images/