| Alexandru80 a întrebat:

am o mica problema...am cumparat recent niste casti...toate ca toate dar uite la telefon se aude melodia etc dar versurile din melodie se aud incet, am incercat si la calculator si se aude perfect.Ma puteti ajuta va rog?

7 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Telefonul e de vina. e logic.

| Alexandru80 explică (pentru StalkerSoul):

Ma rog..si ce as putea face?

| StalkerSoul a răspuns (pentru Alexandru80):

Nu-ti cumpara alte casti n-ai ce face cumpara-ti alt telefon daca vrei neaparat sa asculti muzica "tare" in casti pe el.

| Alexandru80 explică (pentru StalkerSoul):

Crede-ma vreau sa ascult muzica si cam atat m-am interesant si nimic castile originale de la telefon se aud ok.dar voiam altele.

| Dinu77744 a răspuns:

Invirte putin prin mufa la telefon

| Alexandru80 explică (pentru Dinu77744):

Am incercat si degeaba...

| Sufletpentrusuflet a răspuns:

Poate ar trebui sa cauti in meniul telefonului ceva in legatura cu castile si sonorul. S-au ai putea sa incerci sa asculti muzica in alta zii ca cine stie poate castile pornesc cand vor ele. haha. sau cumparati altele noi