| SkKiLzZyYy a întrebat:

am o poza careia nu-mi place fundalul as vrea sa stiu daca este vreun program de editat poze cu care as putea sa ma decupez si sa pun in spate alt fundal. daca este cum se foloseste. mersi de ajutor

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Cel mai bun este Photoshop-ul dar dureaza ceva pana al inveti si alternativa lui gratis GIMP-ul care la fel este un soft complex care nu se invata in 2-3 ore.

| LarisaDragomir a răspuns:

Eu folosesc PicsArt, pe telefon, trebuie sa ai android.E foarte bun!

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Ba nu uite incearca pizap scrie pe net.Alegi unde ai poza si o editezi.Pa.