| s1ge123 a întrebat:

Am o problema. Cand vreau sa transfer imagini de pe aparatul foto pe computer nu imi apare acea fereastra ca sa apas pe "Import imagini si fisiere video". Eu bag cablul USB in pc apoi in camera si deschid camera si cand o deschid ar trebui sa imi apara acea fereastra, si nu imi apare. Va rog mult ajutati-ma! Dau funda!

7 răspunsuri:
| Kamakura a răspuns:

Intră în my computer și vezi dacă apare ceva jos atunci când conectezi camera. aceea trebuie să fie memoria camerei de unde poti să muți ce vrei tu de acolo pe calculator

| s1ge123 explică (pentru Kamakura):

Nu-mi apare nimic

| Kamakura a răspuns (pentru s1ge123):

Le conectezi prin cablu de date usb?

| s1ge123 explică (pentru Kamakura):

Normal! happy

| Kamakura a răspuns (pentru s1ge123):

încearcă să bagi cablul in pc, stingi pc, scoți PC din priză, scoți cablul din pc, bagi pc în priză, aprinzi pc, bagi usb, poate ți-l detectează. Așa fac eu de multe ori când nu-mi merge net-ul și am făcut odată așa când nu îmi detecta mouse-ul. Poate îți merge...

| s1ge123 explică (pentru Kamakura):

Tot asa face sad

| valy_9268 a răspuns (pentru s1ge123):

Schimba mufa usb la care conectezi cablu usb, si cand conectezi cablu, jos in colt in bara, iti apare harware nou detectat, si instaleaza la el, sa nu opresti, il lasi sa instaleze, ca nu-i hardware aparatului foto instala in pc, de aia nu merge fai cum ti-am spus mai sus si va merge