| Carvia a întrebat:

am o problema cu calculatorul,mi se inchide in timp ce stau pe el, de mai multe ori nu stiti ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Sall viviana.Probabil k ai aceeasi problema k mine mai des si anume, un cablu ti se deconecteaza iar monitorul se stinge complet, iar daca se inchide si unitatea inseamna k ai, fie problema de la acumulator, fie problema cu hardul si puterea pc-ului, fie cu puterea curentului din casa ta big grin happy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pai e posibil sa ai virusi insa daca ai un Anti-Virus bun inseamna ca nu e de la ei, atunci pc-ul iti cere sa reinstalezi windows-ul, in caz de nu stii du-l la cineva de acolo de la tine, sigur este cineva intelginet pe acolowinking

| shippuden a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul sau du-l la un service

| Leonard08 a răspuns:

Sa te dai jos de pe el pentru ca se incalzeste.

| raulXXX a răspuns:

Se supra incalzeste si petru a nu se arde e setat ca sa se opreasaca automat

| krevlin a răspuns:

Pai in primul rand sa te dai jos de pe el.laughing), si dupa ai putea sa ii verifici temperatura, poate face asta din protectie.