| ஐKatsu a întrebat:

am o problema cu netul am nanonet + wi-fii si nu mai merge pe laptop decat pe mobil straight face si spune pe engleza ceva de cablu ca nu este fixat si am incercat si tot nu merge decat daca folosesc cablul pe wlan si pe laptop^^
Ce fac? cred ca mi-am dezintalat un program de la el si de atunci nu a mai mers si nu stiu programul laughing
Ce ar trebui sa fac? thinking Dau fundoi puppy dog eyes [ scuzati'ma de categorie este pre popular big grin laughing]

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Driverul de wireless pe laptop cred ca trebuie instalat

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Skynettt a răspuns:

Vezi daaca ai driver la laptop sau daca are setarile facute; 0 fundoiule laughing)