| IryLoveShadow a întrebat:

, am o problema cu telefonul Sony Ericsson w902. nu il am de mult dar incepe sa nu mai meraga. a inceput sa aiba probleme . nu ma mai lasat sa imi vad contactele , si daca mi-am bagat cartela in alt telefon nu mai aveam deloc contacte , iar eu nu le-am sters , sau sters singure. a doua problema , aplicatiile nu mai vroiau sa se deschida deloc. alta problema . de sunat puteam sa sun si si sa fiu sunata dar nu mai puteam trimite mesaje si nici sa primesc . zicea sending filed . am inchis telefonul am scos tot din el si i-am dat iar drumul , dar nimic ... Dupa ce l-am tot deschis si l-am inchis k sai bag cartela inapoi , bateria mia scazut de la 87% la 2%. cand l-am bagat la incarcat mi-a scris asa "serious error . stop charging . stop your phone and contact Sony Ericsson Call Center" . cineva mi-a zis ca trebuie sa-i dau un update dar nu gasesc unde. cine ma poate ajuta si merge telu dupa aia daufunda mare mare mersi mersi mersi puppy dog eyes si rasp cat mai repede puppy dog eyes :*

1 răspuns:
| 88spectra a răspuns:

Poti sa il duci de unde l-ai cumparat si sa le zici sa il repare!