| TheOddGamer a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul...imi cere prea mult timp pentru procesare.Pentru un videoclip de 18 minute trebuie sa astept 3200 de minute. Poate ca o sa spuneti ca asa arata la inceput dar aseara l-am lasat vreo 5 ore si era doar 11%...Va rog sa ma ajutati! Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Excelent. Vezi internetul cum merge pe alte site-uri, respectiv speedtest.

| TheOddGamer explică (pentru sltlp):

Ping=29ms,download speed=42. 63Mbps, Upload speed=6. 11Mbps.
Asta imi arata la speed test.E bine? Sa dau un restart la router?

| sltlp a răspuns (pentru TheOddGamer):

Vitezele is totusi ok. Dubios ca nu merge youtube-ul. Da, da un restart la router. Verifica si firewall-ul.

| TheOddGamer explică (pentru sltlp):

Aceeasi problema...am sa incerc sa pun alt videoclip dar alta data. Oricum multumesc!

| Amilik a răspuns:

Pe Pc sau telefon?

| TheOddGamer explică (pentru Amilik):

Pc.

| TheOddGamer explică (pentru Amilik):

Aceeasi problema din pacate...sa fie din cauza videoclipului? Poate ca l-am randat in aceeasi extensie in care era? Daca pun videoclipul nerandat...imi cere doar 150 de min(normal), sa fie asta cauza?