| clickerul a întrebat:

Am o problema. Eu am Un Sony Xperia M2 și de câteva zile nu îmi mai merge mufa pentru căști. (nu știu cum se numește) Nici măcar nu pot sa îmi conectez telefonul la niște boxe. Am încercat toate boxele pe care le am și toate căștile și tot nu merge. Va rog ajutați-mă! Funda!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Florin_1988 a răspuns:

Daca ii dai capacul jos, vezi ca ai un butonas micut care se poate reseta telefonul. este o gaurica mica pe spatele telefonului. bagi un ac si tii apasat cam 10 sec. Daca nu, o revenire la setarile din fabrica! Meniu-setari-copie de rezerva si reinitializare-reinitializare date fabrica (ai grija ca o sa pierzi toate datele din telefon)