| moko a întrebat:

Hey, TPU, am si eu un telefon (caramida, de altfel), si de un timp, cand dau la mesaje, imi apar unde scrie "primite" niste caractere in japoneza, plus ca astazi a inceput sa imi arate apeluri pierdute vechi... Vreo idee cum as putea sa-l repar pana imi iau altul?

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Cred ca orice telefon NOKIA vechi are vreun factory reset prin setari, incearca sa ii dai factory reset si vino cu un raspuns

| moko explică:

Nu e chiar Nokia, e un LG c300, faza e ca i-am dat mai demult reset si tot a revenit, alta modalitate nu ar fi?