| cinevapelume a întrebat:

am uitat parola la facebook, iar adresa de mail pe care ar trebui sa imi vina codu de resetare nu mai e valabila.
Știe cineva vreo metoda de recuperare a parolei?

Răspuns Câştigător
| DavidGD a răspuns:

Salut...poti incerca prin 2 metode:
1. te loghezi cu o parola gresita pana iti apare acolo ceva...tu accepti alea si o sa te puna sa recunosti niste prieten dupa care vei avea nevoie de 3 prieteni care sunt on... Facebook o sa trimita cate un email la fiecare prieten si o sa ii inteebe daca tu esti cu adevarat...in orce caz alege niste prieteni apropiati sa te ajute
2.alta metoda este cea cu numarul de telefon asta daca il mai stii sau mai este valabil(daca il folosesti).
Sper foarte mult ca te.am ajutat....Bafta mare in continuare!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu numarul de telefon. Daca l-ai introdus la inregistrarea contului.Primesti codul pe telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin numarul de telefon daca ai securizat contul cu acesta, daca nu... adio cont

| Idkidk a răspuns:

Salut happy,

Dacă ai pus şi numărul de telefon, e perfect! Poţi intra cu nr. de telefon şi îţi va da parola pe telefon, aşa ştiu. Dacă nu, faci temele.

O zi bună!

| SasNetRomania a răspuns:

E timpul sa te lasi de facebou si sa pui mana sa citesti o carte.