| Nistor_Florentin_2000 a întrebat:

Care este mai bun dintre Opera si Google Chrome?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Maxthon! happy

| OnuOnulică a răspuns:

Opera, desigur.

| halogen001 a răspuns:

Incearca si firefox, instaleaza-le pe toate, poneste cate unul si urmareste in Task Manager care consuma mai putine resurse. (la vizionare filme,... sau la ce activitate il folosesti). Pe windows 7 mi-a mers cu mai putine resurse firefox si opera. Depinde de windows, de calculator, deci se poate proba care e mai bun.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Google Crome

| CinevaNou a răspuns:

Firefox

| SouLIce a răspuns:

Google chrome este mai bun dar consuma multe resurse

| marian5693 a răspuns:

Eu as alege chrome-ul pentru ca e simplu si rapid. Se misca bine si e usor de folosit, mai ales daca ti-l instalezi in romana.

| TheFemaleBosss a răspuns:

Both! Google Chrome e rapid si usor de folosit, Opera la fel e un browser rapid si e foarte securizat happy