| AlexCiobi a întrebat:

Hey TPU!
Ce telefon e mai bun LG F60 sau Nokia Lumia 635!
Si de ce unul e mai bun ca altul?
Mersi anticipat
Funda!

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6254&idPhone2=6709
LG F60, dar vezi sa il gasesti cu 8 GB spatiu. La RAM sta mai bine decat Nokia.

2 răspunsuri:
| davidiu a răspuns:

LG F60, deoarece este android si nu iti recomand telefoanele cu windows 8.

| Jecka a răspuns:

Buna! Parerea mea este ca LG F60 este cu mult mai bun decit Nokia lumia, deoarece la LG sistemul este mai usor si mult mai interesant pe cit la Nokia winodws strica fatada telefonului si nu este asa cool. Deja depinde ce ce preferinte ai tu daca iti place memoria, frecventa procesorului memoria ram etc. depinde de tine cum iti place sa-ti fie convenabil sa telefonezi sa naighezi pe net si sa poti sa-l tii in mina fara probleme
cred ca ti-am fost de ajutor