| s1ge123 a întrebat:

Cine stie daca pe telefonul Allview A5 Duo merge sa joci minecraft? Dau funda si va multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

Da, merge!

| s1ge123 explică (pentru djdani2010):

Merge cu lag?

| djdani2010 a răspuns (pentru s1ge123):

Chiar deloc! eu am Allview p5 mini si e single cor ( al tau e dual core ) si merge perfect! happy

7 răspunsuri:
| Antonescu13 a răspuns:

Da, merge.

| xBlackB0y a răspuns:

Merge fiindca e un telefon bun si ii merge orce joc chiar si minecraft si chiar altele. FUNDA?

| s1ge123 explică (pentru xBlackB0y):

Mai intai sa vad daca merge si apoi iti dau funda! big grin

| Vlad_Alex_1980 a răspuns:

Depinde e Android. Si depinde ce Minecraft. Sunt 2 tipuri : Pocket Edition ( care costa vreo 10-20 lei ) sau Pocket Edition Demo ( care este gratis ). Eu nu stiu exact ce android are telefonul tau.
FUNDA? xD :*

| s1ge123 explică (pentru Vlad_Alex_1980):

Se vede ca nu stii... -_- altii au minecraft gratis pe telefon... si nu e demo... si are android 4.1.1