| Panteraa a întrebat:

Cum pot muta toate pozele si muzica din memoria telefonului pe card? Am un s3 neo

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca copie de siguranta totala din memoria telefonului pe card ul de memorie.

| octav005 a răspuns:

Si eu am un s3, descarci aplicatia es explorator fisiere si vezi acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| hellocat a răspuns:

Eu am avut un S3 si imi amintesc ca trebuie sa te duci la fisierele mele(vezi in meniu), la poze si de acolo le selectezi si e o optiune in care in loc sa fie in device tu alegi cardul...la fel si cu muzica(desi atunci cand mi-am mutat eu muzica pe card mi le-a pus ori de 2 ori, ori cu o alta denumire-poate la tine nu o sa se intample asa) Sper ca ai inteles explicatiile. Sa spui daca a mers happy