| Costy3000 a întrebat:

big grin Am si eu google chrome si nu imi arata imagini...adica ii dau la cautare google imagini dau click pe ele si imi apare pagina goala adica imi arata linkul si pag goala. help big grin! love struck

3 răspunsuri:
| Ioanna2012 a răspuns:

Hmmm thinking foarte ciudat si eu folosesc google chrome, dar nu mi s-a intamplat asta pana acum laughing. cauta si tu pe la setari (cheita aia din dreapta sus) thinking poate te ajuta thinking

| Denis2597 a răspuns:

Tare...si eu am aceeasi problema cand afli o solutie sa-mi spui si mie laughing.

| CGDclau a răspuns:

Pai depinde ar putea ca imaginea sa fi fost stearsa da oricum mai incearca si altele sa fezi ca s-ar putea ca altele sa mearga...