| Sebytzu_9214 a întrebat:

dati-mi si mie o placa de baza, procesor si ram pana in 550 lei... daca se poate sa fie placa video incorporata si porcesorul Intel pentium dualcorebig grin

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Cumpara asta, si vei fi foarte multumit: placa de baza cu chipset H61 care iti va permite sa folosesti GPU-ul iintegrat in procesoarele Intel SB + CPU Intel G620 + 4GB RAM: http://bit.ly/JfXLjJ
Vei putea rula chiar si continut HD cu acest setup.

2 răspunsuri:
| ady3600 a răspuns:

Salut, iti dau eu pc intreg cu 350 lei, imi iau laptop si nu mai am ce face cu elwinking
Are 1 gb ram, progesor de 3 ghz, 2 placi video 2 placi de sunet(si in fata si in spate) merge perfectwinking