| saycon a întrebat:

Dau funda.Am o problema.Deci am fifa 11 si imi da eroarea don't send. Iar daca debifez din propriets la pc faza sa nu imi arate don't send error imi iese din joc.Deci tot aceeasi problema este va rog sa ma ajutati sunt nouwinking

Răspuns Câştigător
| House a răspuns:

In primul rand ai configuratia necesara pentru a juca Fifa 2011
Cerinte minime de sistem:

CPU cu procesoare dual-core (Core Duo 2 sau mai bună)
Core2Duo@1. 8Ghz Intel pe Windows XP / Windows Vista / Windows 7

1 gigaoctet de RAM (2 GB necesare pentru Windows Vista / Windows 7)
DirectX ® 9. 0c compatibil 3D accelerat 256 MB card video sau echivalent
(Trebuie să suport Shader Model 3. 0 sau mai mare – a se vedea chipset-uri susţinute în secţiunea 11)
DirectX ® 9. 0c card de sunet compatibilă
512Kb / s sau mai mare conexiune de bandă largă de jocuri on-line
MS compatibil mouse-ul
Daca nu ai cerintele minime de aia iti apare eroarea don't send
Ai copiat bine crack-ul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cand intru in fifa config imi apare o eroare cu don't send stie cineva cum sa fac sa mearga?

| saycon explică:

Garcea.Am configuratia minima.