| Tonnel a întrebat:

de cateva zile incaoce nu ma mai pot conecta la internet adica mi se conecteaza si imi scrie connect limited si asta nu e din cauza internetului
P.S. am windows 8.1

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

In primul rand reseteaza modemul. Daca asta nu rezolva problema, da right-click pe iconul de wireless networking, alege Troubleshoot problems si urmeaza prompturile de acolo.
Si eu am aceleasi probleme cu 8.1 pe ambele laptopuri si le-am rezolvat dupa ureche. Nu am avut timp sa investighez care e de fapt problema.

| Tonnel explică (pentru SkyPilot):

Dar eu sunt conecrat la cineva deci nu pot sa fac nimic plizz ajuama

| MskDesign a răspuns (pentru Tonnel):

A schimbat parola.

| Tonnel explică (pentru MskDesign):

Mam conectat si la alte retele si tot asa

| Tonnel explică:

Mam conectat si la alte retele