| Panteraa a întrebat:

De ce cand bag cablul de date in calculator nu imi apare nimic? Adica imi apare ca este conectat si imi apare si folderul, dar cand il deschid imi arata ca e gol. De ce? Am telefonul de o saptamana si mi-e frica sa nu fi stricat ceva la el. Am instalat ce trebuia si de cateva ori am putut sa pun muzica pe el si diferite poze, dar acum nu mai pot. E un S3. Posibil sa fie din cauza calculatorului? Am reinstalat windows-ul la sfarsitul lunii trecute, sper ca nu e virusat sau ceva din nou. Cum pot remedia?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e de la calculator asta iti garantez.

| dcaaasss a răspuns:

Deci dati resetare din fabrica si incearca cu un card de obicei fara card nu iti apare memoria sau instaleaza driveru pentru Samsung big grin