| RRobert7770 a întrebat:

De ce pe PC cand joc jocuri gen Max Payne 1, 2 sau GTA Vice City in loc de joc,imi apare o imagine galbena,rosie, pixelat (ati inteles ideea). Ce pot sa fac ca sa ma joc aceste jocuri normal?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil, este o posibilitate sa fie dusa placa integrata, altceva.thinking nu cunosc, este foarte vechi so. so.

| BJK1903 a răspuns:

Poate aceste jocuri nu sunt compatibile cu calculatorul tau. Imi poti spune ce cerinte are calculatorul tau?

| RRobert7770 explică (pentru BJK1903):

2.8 ghz
896 ram
Intel core D pentinum inside sau asa ceva
Deci dupa spec-uri ar trebui sa mearga