| Alextrick a întrebat:

de ceva timp ma tot intreb ceva:Cum pot sa imi pun internet pe LG kp502 cookie? Eu am Wireless in casa deci am auzit ca merge dar daca dau la >>internetbrowsehome(sau alta adresa)imi zice connection failed.Cum pot sa ma conectez la net?

2 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Nu are telefonul Wlan, deci nu poti.Te poti conect la net daca ai credit sau oferta de date, daca esti pe Orange si nu ia setarile automate, intra pe orange.ro si cauta la setari automate, iti bagi acolo nr de tel si vei primi mesaje cu nr tau de tel

| Alextrick explică:

Nu cred pentru ca o fata de la mine din cls are telefon ca al meu retea cosmote si cica a facut taicasu' nu stiu ce setari pe telefon si acum are net