| madalinuk a întrebat:

..de curand(azi) mi sa actualizat telefonul (muzica..muzica care o aveam eu in telefon) si nu mai am melodiile de le card.doar cele din telefon... aveti idee de ce si cum sa fac sa nu se mai intample asta sau sa le aduc inapoi? P.S am tefon Nokia Lumia 520 funda multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| Danielx5 a răspuns:

Nu mai poti face nimic

| MirellaM a răspuns:

Incearca sa scoti cardul(dar mai intai inchide telefonul)apoi pui cardul inapoi si deschizi telefonul. Poate functioneaza.Succes :*