| CatalinPTM a întrebat:

de unde pot descarca windows 7 ultimate 32 bit? Dar dupa ce il instalez sa fie activat, nu trial ( 3 zile, 30 zile )
Sa apara asa
http://i.imgur.com/PqJ44B9.jpg
Funda!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Https://kickass.to/......43773.html
Daca la instalare apar mai multe variante alege varianta pre-activated.
Este activat.
Poti da sa-si faca update fara probleme.

| CatalinPTM explică (pentru taken):

Mersi, l-am descarcat si a mers, ti-am dat funda de pe windows-ul care l-am descarcat laughing

| CatalinAlexandru28 a răspuns (pentru taken):

Salut taken. Mi-am descarcat acest windows si cand il instalez nu imi apare sa aleg conexiunea de internet (Home Network, Public Network) si dupa instalare dau sa creez o noua conexiune (RDS), bag id-ul si parola, iar dupa zice Connecting to PPPoE... si nu se intampla nimic. Ma ajuti si pe mine te rog frumos? Multumesc.