| FlorinCiokan a întrebat:

E posibil sa afli detalii despre oameni in general, unde lucrează, cu cine e căsătorit, unde locuiește? Am văzut in multe filme ( in filme erau Polițiști, FBI ) Dar așa oamenii de rând cum ar putea face asta? Presupun ca aceei oameni nu foloseau google. happy
Ofer funda cui imi Răspunde indetaliat

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Depinde de om... daca-i genu' de prost cu buletin online(facebook cu poze facute pe langa casa si adresa postata/localitate) da, poti.

| express11 a răspuns:

Este simplu.au dreptul de a accesa evidenta populatiei.adica unde se fac buletinele, acte deces, nasteri, casatorii-divorturi, cazier.de aceea sunt autoritati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De aia filmele sunt filme si realitatea realitate

| Jipa95 a răspuns:

Da. Vizitezi profilul lor personal de fb si afli acolo.

| MskDesign a răspuns:

Prea multe filme ai in cap!
Trezeste-te la realitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe Facebook iar daca e persoana care isi da cechin la bucatarie sau pozeaza ce capodopera a facut la wc dupa ce posteaza ca ploua, da, poti afla tot despre el si legal.

| FlorinCiokan explică:

OmulPaiangen " Imaginate Bogata "? straight face

| FlorinCiokan explică:

Nu prea ma-ți înțeles, nici măcar FBI, CIA nu pot aveau toate datele despre oameni?

| OmuPajanjen a răspuns:

1:indetaliatstraight face?
2:Nu...cum poți afla astfel de lucruri? Imaginate bogata.