| Liela a întrebat:

HEY TPU! Nu stiu cat de multi cunoasteti acel site,,Brainly" care te ajuta cu temele, dar ii rog pe cei care au cont sa ma ajute si pe mine putin.

Am pus curand o intrebare pe Brainly dar nu stiu cum sa fa sa o gasesdica sa o vizualizez. Ce trebuie sa fac?

Va rog sa ma ajutati. ofer funda. Si fara comentarii de genul,, Esti foarte proasta nu stii sa iti faci temele!". Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Dai pe poza ta, "vizualizează profilul" și apoi dai pe "întrebări puse".