| Toma_Stefan_1990 a întrebat:

playstation 3 merge modat?

Răspuns Câştigător
| Iordache_Alexandru_1997 a răspuns:

Normal.Daca sti pe cineva care se pricepe la ps3-uri poti sa-il platesti sa til modeze.Si nu costa foarte mult, daca ai 50 de lei te-ai scos.
Ori cum...eu te asigur ca merge modat.
Succes!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Depinde. Cauta pe ps3 o eticheta unde scrie DATA CODE. http://3.bp.blogspot.com/......064eb7.png
Si vezi ce data code are consola ta. SPune si ce veriune firmware are consola ca sa iti pot da un raspuns exact(eventual si pretul).

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da, pe ce lume traiesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merge. Eu am PS3 si iti spun din propria experienta. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Iordache_Alexandru_1997 a răspuns:

Normal.Daca stii pe cineva care se pricepe la ps3-uri poti sa il platesti sa til modeze. Daca ai 50 de lei te-ai scos.
Bafta...