| 814 a întrebat:

Stiti cumva daca telefonul Alcatel OneTouch 918 are jocuri? L-am luat azi si nu am gasit! Funda+Vot!

4 răspunsuri:
| adi021 a răspuns:

Nu are, si eu am acelasi telefon, dar poti sa descarci jocuri de pe saitul MOBILE9. funda

| LumeaDura a răspuns:

Nu are stiu telefonul dar daca vr sa aiba descarci jocuri de pe internet ca la telefoane mereu arata la jocuri daca vr sa descarci jocuri asa va avea funda?

| Kotorobai_Ioana_2000 a răspuns:

Are uite aici un suite de pe care le poti scoate :-)...ei sper ca ti se va primi ceva pentru ca si eu am acest mobil si mi s-a primit :)

http://android.mob.org/